• dsc 0030-1

    BETULA įkurta 1992 m po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Šios įmonės steigėjas ir įkūrėjas yra Pranciškus Šarka.
    Viskas prasidėjo nuo mažos lentpjūvėlės išnuomotose dirbtuvėse. Siekdamas savo tikslo - išvystyti gamybą ir pradėti gaminti sudėtingesnius gaminius, p.Pranciškus, metams bėgant, atvėrė naują gamybos cechą buvusiose kolūkio mechaninėse dirbtuvėse ir nuo pirminio medienos perdirbimo perėjo prie medinių tvorų, sodo gaminių ir medinių namų gamybos. Tame pereinamajame laikotarpyje buvo gaminamos viengubo pjovimo lentos, ruošiniai euro padėklams ir kiti įvairūs gaminiai iš medžio.
    Šiandien kompanijoje dirba 20 patyrusių medienos perdirbimo specialistų. Per daugiau nei 20 metų darbuotojai įgavo patirties dirbant tarpusavyje ir siekiant norimų rezultatų. Ištobulino gaminių kokybę, įdiegė naujas technologijas, pakėlė aptarnavimo lygį, sukūrė daug naujų gaminių, kurie pilnai tenkina vartotojų poreikius. Todėl šiandien Betula specializuojasi medinių tvorų, vasarnamių ir gyvenamų medinių namų gamyboje, kuriuos eksportuoja į Prancūziją ir Norvegiją. Tačiau be eksporto didelis dėmesys skiriamas ir vietinei Lietuvos rinkai. Gaminiai yra gaminami pagal individualius užsakymus, visuomet atsižvelgiama yra į kliento poreikius ir siekiama rasti abipusį susitarimą.

    Betula personalas visada siekia patenkinti kliento poreikius suteikdamas kokybišką aptarnavimą montuojant tvoras ir medinius namus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.