• Per pastaruosius kelerius metus, mes ištobulinome medinių namų kokybę, praplėtėme asortimentą ir paslaugų sferą. Dabar mes Jums galime pasiūlyti medinius namus be apšiltinimo, su apšiltinimu ir dvigubom sienom.

    Mes naudojame aukštos kokybės spygliuočių medieną, kurią teikia mūsų patikimi partneriai. Namelių sienos gaminamos iš obliuotų išfrezuotų lentų (sienojų), kurių storis yra 45mm, 70mm, 90 mm, 120 mm. Dvigubas sienas, pvz 45/100/45mm arba 70/100/70mm, tarpas užpildomas su Termofloc arba kita šiltinimo medžiaga, storis pasirenkamas pagal pageidavimą. Lentos 100 mm nuo krašto atstumu yra išpjaustomos su austriška AUER automatine namelių gamybos linija. Tai atliekama tiksliai ir kokybiškai, nes surenkant namą tai yra itin svarbu.

    Poilsiniai vasarnamiai, mediniai gyvenamieji namai yra komplektuojami su grindimis, lagėmis, stoglentėmis ir gegnėmis. Langus ir duris gamina mūsų partneriai pagal Jūsų pageidavimą. Langai yra su stiklo paketu, atidaromi dviem būdais, Mes siūlome standartinius vienvėrius ir dvivėrius langus, tačiau klientui pageidaujant matmenys gali kisti. Medinės durys taip pat gali būti vienvėrės arba dvivėrės su stiklu per visą arba per pusę durų aukščio. Visos durų ir langų komplekte esančios metalinės detalės yra pagamintos iš aukštos kokybės nerūdyjančio plieno.